Išmanių internetinių svetainių kūrimas

Kuriame modernaus dizaino internetines svetaines, pritaikytas mobiliesiems įrenginiams. 

Kaip atrodo mūsų darbo procesas?

PRISITAIKOMUMAS

Šiuolaikiniai internetiniai dokumentai turi būti tinkamai rodomi skirtinguose įrenginiuose, nes daugiau nei pusė interneto srauto tenka išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams.

KOKYBIŠKAS TURINYS

Pernelyg šlamšti tekstai, nekokybiškos nuotraukos gali atbaidyti vartotojus ir paskatinti įmonės internetinę svetainę patekti į Google filtrus. Kad taip neatsitiktų, turite naudoti kokybišką turinį . Mes užpildome puslapius, ir teikiame rekomendacijas dėl siunčiamos talpinimui medžiagos kokybės.

OPTIMIZAVIMAS PAIEŠKOS SISTEMOMS

Kad internetinę svetainę rastų tikslinė auditorija, jis turi būti reklamuojama paieškos sistemose. Net kūrimo etape numatome paieškos sistemų optimizavimo galimybes. Tai leis jums patekti į viršų Google paieškoje.

APSAUGA NUO ĮSILAUŽIMO

Mūsų turinio valdymo sistema yra reguliariai atnaujinama. Daug dėmesio skiriame programinės įrangos apsaugai nuo įsilaužimo ir virusų. Pasirūpiname, jog įgyvendintas projektas atitiktų OWASP top 10 reikalavimus, o prieš paleidžiant projektą atliekame pažeidžiamumo testą.

ĮSIMINTINAS DIZAINAS

Norėdami išsiskirti iš konkurentų, jums reikia unikalaus dizaino, kuris reklamuotų jūsų prekės ženklą internete. Mes atsižvelgėme į jūsų dizaino norus ir analizuojame konkurentus, kad svetainė būtų įsimenama tikslinei auditorijai.

Programavimo paslaugos

Paruošę ir su klientu patvirtinę projekto dizainą, jį programuojame ir testuojame. Prieš atiduodami klientui projektą, pilnai ištestuojame projekto funkcionalumą ir paruošiame jo valdymo instrukcijas.

Internetinių svetainių struktūra

Svetainės antraštė

Antraštėje yra logotipas, pagrindinis svetaines meniu, kontaktai, nuorodos į socialinius tinklus ir žinučių siuntėjus bei atsiliepimų mygtukas.

Šliaužiklis

Skaidrės su viso ekrano paveikslėliu ir trimis pagrindiniais paslaugų (produktų) pasiūlymais arba įmonės privalumais.

Tekstas (aprašymas)

Šis aprašymas leidžia svetainei užimti aukštesnes pozicijas “Google” paieškos sistemose ir suprasti svetanes lankytojams, kom užsimenija imone.

Paslaugos (produktai)

Blokas su visomis teikiamomis paslaugomis. Jei įmonė parduoda prekes – čia pateikiamos produktų  kategorijos.

 Naudinga informacija

 Dauguma klientų atsakymus į klausimus dėl   paslaugų suranda čia!

Kontakto forma

Kontaktų forma svetainėje, leidžia klientams siųsti el. laiškus tiesiai iš jūsų svetainės.

Poraštė

Apačioje pateikiama kontaktinė informacija, nuorodos į socialinius tinklus ir navigacijos meniu. Taip pat yra nuoroda į puslapį “Privatumo politika”